---A 6---
Portal Plastyczny
Znajd w plastycznym:

Pisaki Tria - opis narzędzi

Pisaki Tria - opis narzędzi

Tria przedstawia zupełnie nową innowacyjną kolekcję wyposażenia markerów, posiadającą swój unikalny systemem kolorów. Kolekcja ta pozwala uczynić pracę markerami jeszcze szybszą i bardziej twórczą.

System markerów

Tria przedstawia teraz 300 nowych kolorów przygotowanych specjalnie z myślą o potrzebach dzisiejszych projektantów. Tusze Tria są nietoksyczne, produkowane na bazie alkoholu, co pozwala na wydobycie pełnych życia barw. Ponadto są szybkoschnące, trwałe, przezroczyste i dają możliwość stosowania wielu różnych technik.

Te kolory tworzą nową Przestrzeń Kolorów Tria, która ma cyfrową strukturę na bazie dyskretnych poziomów barw, nasycenia i jaskrawości.

Stylowy krystaliczny pojemnik Tria pozwala na to, żeby kolor był widoczny przez cały czas, dzięki czemu nie potrzebne są etykietki. Taki estetyczny marker wygląda świetnie przez cały okres użytkowania.

Kolejną cechą nowego wyglądu jest nasada stalówki, która ma gumowy uchwyt. Ułatwia on rysowanie, gdyż poprawia komfort trzymania markera w dłoni, oddziela także jedną stalówkę od drugiej.

Obie zatyczki posiadają wskaźnik koloru, który jest umieszczony od spodniej strony, dlatego nigdy się nie zetrze ani nie zużyje.

Stalówki

Tria kontynuuje linię swoich unikalnych stalówek, ale teraz oferuje ulepszoną kombinację stalówek, aby sprostać wszelkim nowym designom i wymogom.

Nowa stalówka jest zakończona na ostro, co pozwala uzyskać pełną kontrolę nad grubością i trwałością linii. Zatyczka ma też specjalną jednostkę, odpowiadającą za ciągłe uzupełnianie nasycenia stalówki tuszem.

Szeroka, ścięta skośnie stalówka pozwala na wielofunkcyjność na najwyższym poziomie, szybką wizualizację i nakładanie koloru. To również pozwala na świetne nasycenie stalówki tuszem.

Nowa stalówka szczoteczkowa jest wykonana ze złożonego materiału, który daje dokładnie taką sztywność jakiej potrzeba u nasady, a jednocześnie idealną elastyczność na czubku. W testach wypada jako przyrząd nie do zdarcia!

Powyższe elementy idealnie pasują do ikonicznego już i tradycyjnego dla instrumentów Tria stylu. Co więcej, teraz Tria oferuje nowy, wymienny, modułowy system markerów.

Cartridge (nabój)

Aby uniknąć kłopotów z zabrudzeniem podczas uzupełniania tuszu - wypróbuj wygodne naboje.

Nabój nie pozwoli, żeby kiedykolwiek zabrakło Ci tuszu i to w najmniej oczekiwanym momencie. Naboje, dostępne w całej gamie 300 kolorów, w prosty sposób można wymienić samemu, przez dociśnięcie naboju do nasadki. System ten pozwala na utrzymanie czystości i jest bardzo ekonomiczny.

Modułowość

Cartridges (nakładki) to coś więcej niż proste uzupełnianie. Teraz możesz sam komponować markery odpowiadające Twojemu własnemu stylowi pracy!

Kolekcja Tria jest unikalna i jedyna w swoim rodzaju, ponieważ to prawdziwie modułowy system. Kup teraz nowe nakładki i poprzestawiaj stalówki! Możesz również kupić obudowę w częściach, co pozwoli Ci stworzyć marker z podwójną, ostro ściętą szeroką końcówką, jeśli tego wymaga Twój styl pracy.

Tusze

Czasem nie ma lepszego medium niż tusz w płynie.

Tusze Tria teraz podbijają rynek serią 50 wyselekcjonowanych kolorów, odpowiednich zarówno do nakładania dużych plam barw, jak również do eksperymentowania z różnymi mediami. Ponieważ są trwałe, będą przywierać do wielu rodzajów podłoża.

Bloki

Specjalne bloki do markerów Letraset, które zapobiegają kleksom, są idealne do tworzenia najlepszej jakości efektów, szczególnie przy użyciu markerów i tuszy Tria.

Dostępne w formatach A4, A3 i A2 bloki zawierają po 50 kartek każdy, mają gramaturę 70 oraz najlepszej jakości biały papier. Struktura została specjalnie opracowana, aby nie tworzyły się kleksy podczas potęgowania jaskrawości koloru bez piórkowania. Letraset posiada również gamę świetnych kalek kreślarskich, które mogą być używane w różnych technikach koloryzacji (zob. Praca z nową cienka stalówką).

Cyfrowa struktura przestrzeni koloru

W celu wsparcia tego innowacyjnego pomysłu na nowe markery, firma Letraset opracowała unikatową, cyfrową strukturę przestrzeni koloru, liczącą 300 barw. Te kolory zostały specjalnie wyselekcjonowane, by sprostać dzisiejszym trendom i dostarczyć odpowiednich kolorów we właściwej tonacji. Tria dysponuje wysoce efektownym, idealnie odzwierciedlającym odcienie systemem, bazującym na ludzkiej percepcji barw. Każdy numer referencyjny wskazuje barwę, nasycenie i jaskrawość koloru. Barwa określa kolor, np. zielony może być żółtozielony lub niebieskozielony. Nasycenie pokazuje, jak intensywny jest kolor, a jaskrawość dyktuje stopień rozjaśnienia lub przyciemnienia koloru. Po więcej informacji sięgnij do tabeli kolorów.
  |  Wr do kategorii Artykuły Plastyczne » 

Wszystkie zastrzeone znaki towarowe uyte przez Serwis zostay wykorzystane tutaj jedynie w celach informacyjnych.

Copyright © 2005 - 2024 Plastyczny.pl, Art-serwis, Ads & Kappa Style